Güç Ortağınız Your Power Partner Su Pareja El Poder
Hidrolik Kırıcıda
Bir Dünya Markası

Ürün ve hizmetlerini 50'yi aşkın ülkeye taşıyarak hidrolik kırıcıda en iyi çözümü sunan HKM'yi yakından tanıyın.
HKM Serüveni
Kırk yıl önce Türkiye'de yüksek teknoloji tesisatı ve hidrolik çözümlerinde öncü olarak serüvenimize başladık.
Standartları Yükseltiyoruz
Titizlikle yürütülen kalite kontrol aşamalarımızı gelişen küresel beklentileri karşılamak için durmaksızın geliştiriyoruz
Biz Büyük Bir Aileyiz
Deneyimli mühendislerimiz, ustalarımız ve hizmet çalışanlarımız ile uzun yıllarca işe birlikte emek verdiğimiz bir aileyiz.
RED
+20.000 Çeşit Yedek Parça
Avrupa normlarında kalite
GREY

KAZISIZ TEKNOLOJİ *Fiber Optik Ağ İnşaatı *Kanalizasyon İnşaatı *Su Borusu İnşaatı *Topraklama Kablosu *Merkezi Isıtma İnşaatı

Acil Durumda Yanınızdayız
Her çalışma zamana karşı bir mücadeledir. Kırıcınız arızalandığında acil destek ekibimiz bir telefon ile yanınızda.
Makineleriniz Emin Ellerde
Bakım ve onarım hizmetlerinin uzman personelimiz tarafından gerçekleştirildiği servisimiz ile makinelerinizin ömrünü uzatıyoruz.
Kolay ve Hızlı Çözümlerimizi Keşfedin
Filonuzun kırıcı giderlerinin öngörülebilir ve planlanabilir olması için size özel avantajlar sunuyoruz.
KALİTE POLİTİKAMIZ

Standartları Yükseltiyoruz

HKM'nin vizyonu doğrultusunda; gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir, çevre dostu ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz. Kalite yönetim sistemimizi uluslararası ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmeve sürekli iyileştirme gayesini güderiz.

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirip, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimleri gerçekleştirerek, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, yardımcı sanayilerimizin ve kuruluş dışı işbirliklerinin uzun vadeli bağlılığını artırırız. Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışır, hedef pazarlarda sürekli gelişip, büyümeyi sağlarız. Sürdüregeldiğimiz başarı ve kalite standardının devamını teminen, üstlendiğimiz işleri; ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere uygun çalışarak, gelişmiş teknikler uygulayarak, kaliteli malzeme ile birinci sınıf işçilik kullanarak, zamanında ve yüksek kalite ile bitirmeyi hedeflemektedir.

Daha Yüksek Kalite Standartları Geliştirmek İçin
Gece Gündüz Çalışıyoruz

Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent.

Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.