Güç Ortağınız Your Power Partner Su Pareja El Poder
Hidrolik Kırıcıda
Bir Dünya Markası

Ürün ve hizmetlerini 50'yi aşkın ülkeye taşıyarak hidrolik kırıcıda en iyi çözümü sunan HKM'yi yakından tanıyın.
HKM Serüveni
Kırk yıl önce Türkiye'de yüksek teknoloji tesisatı ve hidrolik çözümlerinde öncü olarak serüvenimize başladık.
Standartları Yükseltiyoruz
Titizlikle yürütülen kalite kontrol aşamalarımızı gelişen küresel beklentileri karşılamak için durmaksızın geliştiriyoruz
Biz Büyük Bir Aileyiz
Deneyimli mühendislerimiz, ustalarımız ve hizmet çalışanlarımız ile uzun yıllarca işe birlikte emek verdiğimiz bir aileyiz.
RED
+20.000 Çeşit Yedek Parça
Avrupa normlarında kalite
GREY

KAZISIZ TEKNOLOJİ *Fiber Optik Ağ İnşaatı *Kanalizasyon İnşaatı *Su Borusu İnşaatı *Topraklama Kablosu *Merkezi Isıtma İnşaatı

Acil Durumda Yanınızdayız
Her çalışma zamana karşı bir mücadeledir. Kırıcınız arızalandığında acil destek ekibimiz bir telefon ile yanınızda.
Makineleriniz Emin Ellerde
Bakım ve onarım hizmetlerinin uzman personelimiz tarafından gerçekleştirildiği servisimiz ile makinelerinizin ömrünü uzatıyoruz.
Kolay ve Hızlı Çözümlerimizi Keşfedin
Filonuzun kırıcı giderlerinin öngörülebilir ve planlanabilir olması için size özel avantajlar sunuyoruz.
1975
1978
1984
1985
1987
1989
1990
1992
2000
2001
2006
2013
2016
 

Hayata atılım

1950’lerin dünyasında doğan Hakkı Bey’in makine merakı ve üretim hayali ile yolculuğumuz başladı. Makine mühendisliği eğitiminin tamamlanmasının ardından Türkiye’nin en önemli sanayi projelerinin hayata geçirilmesinde sahada aktif bir mühendis olarak görev aldı.

 

Fabrika Montajı ve Teknolojik Tesisat

Şantiye şartlarının gerektirdiği hızlı çözüm geliştirme yeteneği , kısa sürede dikkat çekti ve zamanla kendi makinelerini yaratma hayali ile birleşti.

 

İlk girişim

1980’lerde özel maden makineleri üretimi ile sanayiciliğe ilk adım atıldı. Bu adımı ekskavatör bakım ve revizyonları takip etti. Kalite ve zaman yönetimi konusundaki başarısı ile iş makineleri ve hidrolik konusunda bir çözüm merkezi olarak tanındı.

 

Hidrolik Kırıcı Montajları

Geliştirilen pratik çözümler bir çok iş birliğine zemin hazırladı. Teknolojik tesisat konusunda atılan öncü adımlar atıldı. Yüksek basınca ve sıcaklığa dayanıklı hortumların getirilmesi ve bunların rekor imalatları ürün portföyünde yerini aldı. Tekstil metalürji, otomotiv, kimya gibi bir çok sektörde Türkiye’nin dev fabrikalarının teknolojik tesisatları için yıllarca danışmanlık ve ürün tedariki sağlandı.

 

Uluslararası Hidrolik Kırıcı Markalarının Türkiye Ana Servisi

Hidrolik çözüm arayışında olan bir diğer sektör iş makineleriydi. Avrupalı üreticiler makinelerini Türkiye pazarında başarılıyla çalıştırmak için çözüm arıyorlardı. Ataşmanlar için ekskavatörlere hidrolik tesisat üretimi ve montajı ile başlayan iş birliği kısa sürede uluslararası hidrolik kırıcı markalarının Türkiye ana servisi noktası olmamız ile devam etti.

 

Yedek Parça İmalatı Başlangıcı

Etkin montaj ve servis hizmetlerinin verilmesi ile Montabert hidrolik kaya kırıcıları Türkiye’nin dört bir yanına hızla yayıldı.

 

Hidrolik Hortum Rekorları İmalatı

Kırıcılar konusunda edinilen uzmanlık Türkiye’de başarılı olmak isteyen bir çok Avrupa ve Japon menşeili firmaya destek verilmesi ile devam etti.

 

Bükülebilir Metal Hortum Rekorları İmalatı

Hızla gelişen iş makineleri sektörünün ihtiyaçlarına cevap olabilmek için servis hizmetleri yedek parça üretimi ile desteklendi.

 

HKM'nin Hidrolik Kırıcı Üzerine Odaklanması

Kırıcı konusunda uzmanlığın pekiştirilmesi ile, hidrolik hortum ve diğer iş kollarından ayrılıp HKM markası altında yalnızca kırıcı üzerine odaklanılmasına karar verildi.

 

İhracat Başlangıç

HKM kalitesinin ülke sınırlarını aşması uzun sürmedi ve yurtdışından alınan talepler 2001 yılından itibaren artarak devam etti.

 

HKM Kırıcılarının Üretime Başlanması

Yedek parça çeşitliliği ve tedarik menzili artmaya devam etmesinin yanında HKM markası ile kendi kırıcımızın üretilmesi konusunda talepler yoğunlaştı. 2006 yılında başlatılan Ar-Ge projesi ile ilk kırıcımız HKM 30 geliştirildi. Şantiyelerde performansı ve düşük bakım giderleri ile dikkat çeken HKM 30 kırıcısının başarısı ile HKM diğer kırıcı modellerini geliştirmeye devam etti.

 

Tracto Technik Mümessilliği

Özel projeler ve özellikler şehir içi çözümleri için kullanılan kazısız teknoloji makinelerinin servis ve bakımlarının doğru ve güvenilir olarak yapılması , Alman Tracto Technik firması ile mümessillik ilişkilerinin gelişmesine yol açtı.

 

Yeni HKM Bauma 2016'da

Hidrolik kırıcıda en iyi çözümü sunmak için çıktığımız yolcuğumuz, bugün dokuz modelimiz ile devam ediyor. Elliyi aşkın ülkede yüzlerce güç ortağımıza zamanında ve güvenilir çözümler ulaştırmaya devam ediyoruz. Bunun için hergün daha fazla çalışıyor daha fazla yenileniyoruz.